Cześć! Mam starą lodówkę, która nie pracowała od około roku. Podłączyłem zasilanie i agregat zaczął pracować. Ale jest mały problem, a mianowicie pracuje już od 10 godzin i dalej jak było ciepło w środku tak jest do tej pory. Co jej jest? Pozdrawiam!