Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamandyas74 napisał:problem z połączeniem dwóch dotykowych przełączników.. problem polega na tym,że wszystko działa po włączeniu na dole ,tylko że nie mogę wyłączyć światła na górze...i odwrotnie..