Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Witam serdecznie, jestem posiadaczem alarmu jak w tytule i mam taki problem - 6 czujek 3 kontraktony, główne wejscie po otwarciu drzwi kontrakton jest ustawiony na 30 sek aby rozbroić alarm, zaraz po tym mam czujkę korytarz główny, która mnie widzi po drodze do manipulatora, jest ustawiona jako czujka wewnętrzna na 30 sek i niestety załącza mi alarm zanim dojdę do manipulatora. Może coś źle ustawiłem? Proszę o pomoc w tej sprawie, podsyłam zdjęcie z ustawieniami.
Witam serdecznie, jestem posiadaczem alarmu jak w tytule i mam taki problem - 6 czujek 3 kontraktony, główne wejscie po otwarciu drzwi kontrakton jest ustawiony na 30 sek aby rozbroić alarm, zaraz po tym mam czujkę korytarz główny, która mnie widzi po drodze do manipulatora, jest ustawiona jako czujka wewnętrzna na 30 sek i niestety załącza mi alarm zanim dojdę do manipulatora. Może coś źle ustawiłem? Proszę o pomoc w tej sprawie, podsyłam zdjęcie z ustawieniami.