Dzień dobry. Jako że jestem noga sieci to mam kilka pytań dotyczących instalacji teletechnicznych.
1. Czy prawdą jest że łączenie skrętki komputerowej pogarsza parametry połączenia.
2. Czy jeśli skrętka w ziemi uległa przerwaniu można ją złączyć na złączki teletechniczne i zalać żywicą w puszcze i zakopać ?
3. Czy skrętkę można używać jako kabel telefoniczny ?
4. Czy kabel telekomunikacyjny XzTKMXpwn z linką nośną można zastąpić skrętką z linką nośną ?
5. Jak łączycie skrętki FTP /SFTP ? Używacie jakiś profesjonalnych łączników ?
1. Czy prawdą jest że łączenie skrętki komputerowej pogarsza parametry połączenia.
2. Czy jeśli skrętka w ziemi uległa przerwaniu można ją złączyć na złączki teletechniczne i zalać żywicą w puszcze i zakopać ?
3. Czy skrętkę można używać jako kabel telefoniczny ?
4. Czy kabel telekomunikacyjny XzTKMXpwn z linką nośną można zastąpić skrętką z linką nośną ?
5. Jak łączycie skrętki FTP /SFTP ? Używacie jakiś profesjonalnych łączników ?