Witam
Czy ktos zamawial bezplatne probki procesorkow w firmie Atmel?
Jesli tak, to czy je otrzymal.
Pozdrowienia
Czy ktos zamawial bezplatne probki procesorkow w firmie Atmel?
Jesli tak, to czy je otrzymal.
Pozdrowienia
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamurko napisał:TI faktycznie dobrze zabezpiecza, kilka układów a pudło jak z głośnikaChociażby taka rzecz, jak spoób pakowania elementów. Do tej pory byłem przyzwyczajony do naszych sklepów wysyłkowych, np. takich jak seguro... Normalna rzecz, że dostaje się układy z pogiętymi nóżkami... A tutaj dostaję taką paczkę, że mógłby po niej czołg przejechać, i pewnie nic by się nie stało. Jeśli jakiś układ mi się nie zaprogramuje, to będę wiedział, że to tylko moja wina...
mkos1 napisał:Mam to samo, tylko na stronach podanych lokalni dystrybutorów nie ma nawet wzmianki o samplach. Irytuje mnie tylko to, że skoro nie kwalifikują poszczególnych osobników do otrzymywania próbek po co wysyłają im @ pt. Buy free sample today..NS po przyjęciu zamówienia na sample odesłał mnie z nimi do naszego "regionalnego" przedstawiciela.
Nawet nie próbowałem coś u nich załatwiać, ...może to błąd ?
mkos1 napisał:TNT International działa jak inne takie firmy, przychodzi kurier z ładną duża tekturową kopertą, podpisujesz i wszystko