Witam,
Posiadam urządzenie jak z opisu (kupione w castoramie) - użytkowane przez lata do drobnych dziurek jednak teraz potrzebuję udaru, który w tym urządzeniu nie działał od nowości.
Chciałem zapytać czy udar realizowany jest w tym urządzeniu poprzez dociśnięcie do siebie dwóch zębatek widocznych na zdjęciu? Wyjąłem fabryczną blaszkę i kulkę (odpowiedzialną za przełączanie udar/wiercenie) i dopiero teraz przy dociśnięciu obie zębatki się stykają i czuć, że jest jakiś udar.
Nie chciałbym sobie krzywdy zrobić więc wolę zapytać czy teraz będzie to funkcjonować poprawnie?
Druga sprawa to wiertło do betonu. Jakie kupić aby przewiercić się przez 20cm betonu? (średnica 5, 6mm). Zwykłe "do betonu" czy jakiś konkretny typ? Mam trochę wierteł ale bez udaru jak próbowałem to w ogóle nic nie szło.
Posiadam urządzenie jak z opisu (kupione w castoramie) - użytkowane przez lata do drobnych dziurek jednak teraz potrzebuję udaru, który w tym urządzeniu nie działał od nowości.
Chciałem zapytać czy udar realizowany jest w tym urządzeniu poprzez dociśnięcie do siebie dwóch zębatek widocznych na zdjęciu? Wyjąłem fabryczną blaszkę i kulkę (odpowiedzialną za przełączanie udar/wiercenie) i dopiero teraz przy dociśnięciu obie zębatki się stykają i czuć, że jest jakiś udar.
Nie chciałbym sobie krzywdy zrobić więc wolę zapytać czy teraz będzie to funkcjonować poprawnie?
Druga sprawa to wiertło do betonu. Jakie kupić aby przewiercić się przez 20cm betonu? (średnica 5, 6mm). Zwykłe "do betonu" czy jakiś konkretny typ? Mam trochę wierteł ale bez udaru jak próbowałem to w ogóle nic nie szło.