Czy ktoś z forumowiczów wymieniał przegub wewnętrzny przy skrzyni biegów w fabii 1.2 htp 47 kw(64 KM). Szukam pomocy. Może posiadacie jakieś zdjęcia. W książce Sam naprawiam samochód Skoda Fabia Etzolda nic nie znalazłem.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam