logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy ZE musi przyjechać przy odbudowie instalacji i przeniesieniu licznika?

kuba4624 04 Sie 2019 22:41 603 2
REKLAMA
  • #1 18097452
    kuba4624
    Poziom 9  
    Posty: 52
    Pomógł: 2
    Ocena: 6
    Witam,
    Niedługo zabieram się za odbudowę instalacji elektrycznej po pożarze w jednym pomieszczeniu budynku.
    W budynku za bezpiecznikami BM znajdowała się skrzynka z zabezpieczeniem przedlicznikowym, które się spaliło.
    Czy do odbudowy tej części instalacji i przeniesienia licznika w inne miejsce jest konieczność przyjazdu ZE?
  • REKLAMA
  • #2 18097523
    pol102
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3085
    Pomógł: 163
    Ocena: 369
    Zasadniczo wszystko zależy od granicy własności. Obstawiam, że w najlepszym wypadku przyjedzie ekipa z pogotowia i zrobi wyłączenie, a włączenie po ZI oraz orzeczenie od elektryka.
  • #3 18097594
    opornik7
    Specjalista elektryk
    Posty: 4503
    Pomógł: 316
    Ocena: 1566
    kuba4624 napisał:
    Niedługo zabieram się za odbudowę instalacji elektrycznej po pożarze w jednym pomieszczeniu budynku.

    Ty, czyli kto?
    kuba4624 napisał:
    W budynku za bezpiecznikami BM znajdowała się skrzynka z zabezpieczeniem przedlicznikowym, które się spaliło.

    Gdzie BM-y, gdzie przedlicznikowe? Gdzie licznik, gdzie rozdzielnica?
    Kolego, chyba pomyliłeś działy.
    Nie wierzę, że czujne mody nie zareagowały.
REKLAMA