Witam,
Niedługo zabieram się za odbudowę instalacji elektrycznej po pożarze w jednym pomieszczeniu budynku.
W budynku za bezpiecznikami BM znajdowała się skrzynka z zabezpieczeniem przedlicznikowym, które się spaliło.
Czy do odbudowy tej części instalacji i przeniesienia licznika w inne miejsce jest konieczność przyjazdu ZE?
Niedługo zabieram się za odbudowę instalacji elektrycznej po pożarze w jednym pomieszczeniu budynku.
W budynku za bezpiecznikami BM znajdowała się skrzynka z zabezpieczeniem przedlicznikowym, które się spaliło.
Czy do odbudowy tej części instalacji i przeniesienia licznika w inne miejsce jest konieczność przyjazdu ZE?