Witam!
Proszę o pomoc, chodzi o ekspres De'Longhi 22.320 Magnifica S Plus.
Ekspres odłączony całkowicie od prądu i przy włączeniu uruchamia się normalnie i parzy kawę normalnie. Kiedy się wyłącza błąd "zamocuj Aparat Zaparzający" i nie idzie go wyłączyć. Czujnik sprawdziłem, sprawny.
Proszę o pomoc.
Proszę o pomoc, chodzi o ekspres De'Longhi 22.320 Magnifica S Plus.
Ekspres odłączony całkowicie od prądu i przy włączeniu uruchamia się normalnie i parzy kawę normalnie. Kiedy się wyłącza błąd "zamocuj Aparat Zaparzający" i nie idzie go wyłączyć. Czujnik sprawdziłem, sprawny.
Proszę o pomoc.