Witam mam problem z xenonem w skodzie superb 2007 rok problem wygląd następująco. Wszystkie bezpieczniki są całe żaden nie spalony prąd dochodzi do lampy a nic nie święci. Wyciągnąłem żarnik i wygląda na sprawny do żarnika nie dochodzi prąd po sprawdzałem a natomiast do przetwornicy dochodzi prąd ale tylko na jednym pinie nie wiem czy tak powinno być czy ktoś może powiedzieć co to może być za przyczyna co sie mogło stać. Dodam jeszcze że stało się to po kolizji lecz wszystkie inne światła są. Wcześniej wszystko było ok