A wiec mam problem wytwornica dymu stala juz jakis czas nieurzywana i prawdopodobnie sie zatkala
pompka jest dobra dmucha fajnie ale gorzej z grzalka bo dymek przy uruchomionej grzalce jest taki niewyrazny (na 2cm strasznie lichy:P). Problemem jest to jak odetkac ta wytwornice?
Dizeki z gory za odp.
Dizeki z gory za odp.