Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lodówka Samsung RB34K6232SS przesłała chłodzić i mrozić, błąd C83

Piotr1906 15 Aug 2019 14:58 2502 4
    Piotr1906
    Level 2  
    Witam, czy ktoś może z państwa wie, co oznacza kod błędu C83 na wyświetlaczu?
    Zatem jakie mogę ponieść koszt naprawy i tak naprawdę czy nie przekroczy wartości lodówki? Lodówka ma trochę ponad 2 lata więc już jest po gwarancji, ale sprężarka ma 10 lat gwarancji.
    Proszę o pomoc.
    Lodówka Samsung RB34K6232SS przesłała chłodzić i mrozić, błąd C83 Lodówka Samsung RB34K6232SS przesłała chłodzić i mrozić, błąd C83
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    User removed account
    Level 1  
    Piotr1906
    Level 2  
    W instrukcji nie są wyszczególnione błędy z taką nomenklatura ale zadzwoniłem na całodobową infolinie samsunga, po opisaniu błędu poinformowali ze jest to problem z czujnikiem lub sprężarka
    I chciałem się zorientować jakie to mogą być koszty naprawy?
    Budrick
    Level 16  
    Sprezarka + falownik i okablowanie do sprawdzenia. Do diagnostyki sorezarek wykorzystuje się zewnętrzne falowniki ja uzywam z embraco po odpowoedniej modyfikacji (startu i pracy) do testowania falowników tez są urządzenia lecz falowniki samsunga batfzo szybko reagują na nieodpowiedni prad uzwojeń (obciazenie) i czasami ciezko to zobaczyć. Z prostszych kwestii to okablowanie + wtyk przyłączeniowy na sprężarce mialem sytuacje gdzie blachy sie rozgięły. Jeśli sprężarka na gwarancji to dopytaj czy producent ponosi koszty wymiany, materiałów (poza sprężarka) oraz dojazdu. Jakie miasto?
    Piotr1906
    Level 2  
    Na infolini powiedzieli ze sprężarka jako sama cześć jeśli będzie uszkodzona to nie płace za reszte usług już tak
    Proszowice koło Krakowa