Może będzie, ale nie da się zagwarantować. Jakiś czas temu Koleżanka na Forum miała podobny problem ze słuchawkami BT, miała BT 4.0, słuchawki wymagały BT 4.2, nie zadziałało.
Czy mógłby mi Pan polecić jakiś adapter w rozsądnej cenie, bo jak tak patrzyłem to mało się spotyka w wersji 4.1+ a jeśli już to ceny są większe od samych słuchawek.
✨ Użytkownik poszukuje adaptera Bluetooth do komputera, aby móc korzystać ze słuchawek JBL Tune 500BT. Zgodnie z wymaganiami, adapter powinien obsługiwać co najmniej Bluetooth 4.1. Wskazano, że adaptery z wersją 4.0 mogą nie działać, ponieważ słuchawki wymagają nowszej wersji. Użytkownik znalazł adapter LogiLink z Bluetooth 4.0, ale nie jest pewny jego kompatybilności. Inni uczestnicy dyskusji sugerują, że lepiej zainwestować w adapter z wersją 4.1 lub wyższą, a także polecają zakupy na Aliexpress jako opcję tańszą, mimo że niektórzy nie mieli doświadczenia z konkretnymi modelami.