Witam!
Szukam informacji o dekoderze satelitarnym ADB 5800S BXZB. Dekoder ten to odkupiony od n-ki standardowy nbox. Generalnie dekoder jest "martwy" tzn. nie pokazuje żadnych informacji na wyświetlaczu. Po podłączeniu do gniazda Debug kabla "RS-232 Debug" na programie PuTTy i Hyperterminal nic nie widać (mam nadzieję, że robię to dobrze - kabel sprawny, zwarcie Rx-Tx). Sprawdziłem napięcia zasilania na podstawie datasheet'ów układów (niestety nie znalazłem schematu urządzenia na sieci). Na pamięci ram 2.5V i na procesorze STM STi7100 także 2.5V. Jakie powinny być napięcia na kondensatorach? Czy brak jakichkolwiek oznak życia płyty może oznaczać problem z zasilaniem? Czy może problem z softem?
Proszę o jakiekolwiek sugestie.
Pozdrawiam.
Szukam informacji o dekoderze satelitarnym ADB 5800S BXZB. Dekoder ten to odkupiony od n-ki standardowy nbox. Generalnie dekoder jest "martwy" tzn. nie pokazuje żadnych informacji na wyświetlaczu. Po podłączeniu do gniazda Debug kabla "RS-232 Debug" na programie PuTTy i Hyperterminal nic nie widać (mam nadzieję, że robię to dobrze - kabel sprawny, zwarcie Rx-Tx). Sprawdziłem napięcia zasilania na podstawie datasheet'ów układów (niestety nie znalazłem schematu urządzenia na sieci). Na pamięci ram 2.5V i na procesorze STM STi7100 także 2.5V. Jakie powinny być napięcia na kondensatorach? Czy brak jakichkolwiek oznak życia płyty może oznaczać problem z zasilaniem? Czy może problem z softem?
Proszę o jakiekolwiek sugestie.
Pozdrawiam.