Mam problem z wydrukiem na płycie DVD. IP 3000 płyta PLATINUM z opisu na okładce nadająca się do nadruku. Czarny tusz zlewa się w małe kropelki , a koloru prawie w cale nie widać , tusz nie wysycha. Czy ja coś nieodpowiednio ustawiłem , czy może inny problem?
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.