Witam. Szukałem już wszędzie postów i tematów o podobnym przypadku jak mój ale nie mogłem nic znaleźć.
Pacjent to radio z laguny 2 fl clarion cabasse auditorium tronic a mianowicie na początku radio trochę wolno działało po 3 godzinach przestało się włączać znaczy działa navi słychać dźwięk z głośników ale tylko lektor od navi albo piknie z przycisków przycisk od włączania jest podświetlany i włącza tylko info o godzinie i temperaturę żadnej więcej reakcji na wyłączonym zapłonie po naciśnięciu guzika włączania też tylko ta ifo o godzinie i temperaturze
Pacjent to radio z laguny 2 fl clarion cabasse auditorium tronic a mianowicie na początku radio trochę wolno działało po 3 godzinach przestało się włączać znaczy działa navi słychać dźwięk z głośników ale tylko lektor od navi albo piknie z przycisków przycisk od włączania jest podświetlany i włącza tylko info o godzinie i temperaturę żadnej więcej reakcji na wyłączonym zapłonie po naciśnięciu guzika włączania też tylko ta ifo o godzinie i temperaturze