Witam.
Padł mi sterownik tzn. pokazuje mi uszkodzenie czujnika temperatury ( wyświetla mi we wszystkich kolumnach poziome belki), ale czujnik jest ok. Na tyle co mogłem sprawdzić to jeden opornik podajże od czujnika c.o. był nie sprawny. Wymieniłem go ale to nic nie dało.
Dodaje fotę płytki:
https://obrazki.elektroda.pl/9814212100_1574373709.jpg]
Zaznaczę, że zemnie nie jest żaden elektryk raczej bardziej mechanik:D
Jeszcze jedno, jak mierzyłem miernikiem to na wyjściu dmuchawy, podajnika i pomp jest cały czas 180v.
Za wszelka pomoc dziękuje z góry.
Pozdrawiam.
Padł mi sterownik tzn. pokazuje mi uszkodzenie czujnika temperatury ( wyświetla mi we wszystkich kolumnach poziome belki), ale czujnik jest ok. Na tyle co mogłem sprawdzić to jeden opornik podajże od czujnika c.o. był nie sprawny. Wymieniłem go ale to nic nie dało.
Dodaje fotę płytki:
https://obrazki.elektroda.pl/9814212100_1574373709.jpg]
Zaznaczę, że zemnie nie jest żaden elektryk raczej bardziej mechanik:D
Jeszcze jedno, jak mierzyłem miernikiem to na wyjściu dmuchawy, podajnika i pomp jest cały czas 180v.
Za wszelka pomoc dziękuje z góry.
Pozdrawiam.