Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Passat B5 błąd 65535 i 00532 - Świecąca kontrolka Airbag

26 Lis 2019 23:58 582 11
  • Poziom 3  
    Witam szanownych użytkowników forum. Przychodzę z prośbą o pomoc ponieważ straciłem już cierpliwość . Posiadam takie błędy jak w temacie 65535 oraz 00532. Kontrolka świeci cały czas, nie da się skasować bo od razu wraca. Na czym polega mój problem. Auto stało z odłączonym akumulatorem, także prawdopodobnie błąd w sterowniku jest spowodowany właśnie tym faktem, lub jakimś spadkiem napięcia. Sprawdziłem, że w k+can Commander ( podobno obsługuje 1J0 909 607 A) ew. vag eeprom mogę się z tym uporać. Problem polega na tym, że za cholerę nie mogę odpalić żadnego kabla ani w jednym ani w drugim programie. Mam system win7 64 więc uruchomiłem Windows Virtual PC z XP. Sterowniki zainstalowane pod COM 3 - kabel czarny VAG K+CAN COMMANDE FULL 1.4. - dwa programy ściągnięte na jedym init dog filed na drugim po wybraniu portu po prostu nie łączy się. Sprawdziłem kabel w Polskim VAG 4.9 i kabel tam łączy się z autem. Czy ktoś wie co jest grane ? Jak uruchomić kabelek w Commanderze. ?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 33  
    Jak kupiłeś z tym auto to raczej komuś usuniecie "crash daty" się nie udało.
  • Poziom 3  
    Tak kupiłem z tym auto, chciałbym niemniej jednak zgrać wsad i spróbować go wyczyścić.
  • Poziom 33  
    To niestety nie tym chińskim sprzętem. Ja ostatnio z rok temu za zgranie wsadu wyładowania crash daty i wrzucenie postawionego wsadu płaciłem 100pln była to Fabia 1fl 2006 r. Za tyle nie kupisz fejsa który Ci to ogarnie drugą sprawą trzeba wiedzieć co pozmieniac albo mieć dziewiczy wsadu.
  • Poziom 13  
    Ja to robiłem kiedyś programem Vag eepromer programmer i zwykłem kablem do vag kkl. Tu masz rozwiązany problem z commanderem Link
  • Poziom 3  
    daw126p napisał:
    Ja to robiłem kiedyś programem Vag eepromer programmer i zwykłem kablem do vag kkl. Tu masz rozwiązany problem z commanderem Link

Dzięki za link. Widziałem ten temat, program zaczął działać ale łączy się tylko z silnikiem. Bez wyciągnięcia tego na stół się chyba nie obejdzie, może wtedy coś się uda zdziałać. Szukam jeszcze kogoś z kablem KKL żeby sprawdzić w eeprom ale czarno to widzę.
  • Poziom 35  
    Za 30 zl to masz juz drugi modul od poduszek. B5 zaczyna sie robic pelno na szrotach - warto reanimowac modul?
  • Poziom 3  
    Można pewnie podmienić ale czytałem że będą się pojawiać błędy sensorów bocznych
  • Poziom 35  
    Ikss81 napisał:
    Można pewnie podmienić ale czytałem że będą się pojawiać błędy sensorów bocznych

Panie, nie musza :)
    O ile kupisz o tym samym oznaczeniu.
  • Poziom 34  
    piachu1994 napisał:
    Za 30 zl to masz juz drugi modul
    Cena z przesyłką od 15zł.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Hektar Zahler napisał:
    piachu1994 napisał:
    Za 30 zl to masz juz drugi modul
    Cena z przesyłką od 15zł.

O, to jeszcze nawet taniej.
    Nie robiłem poduszek w B5, także nie szukałem/sprawdzałem po ile są obecnie :)
  • Poziom 3  
    Kupiłem używany sterownik za 10 zł i wymieniłem , wszystko działa. Teraz na spokojnie będę się mógł ze starym pobawić na stole. Dzięki wszystkim za pomoc.