Chciałbym (uzupełniająco do sterowania radiem i klawiszami) sterować także zmierzchowo centralką do rolet Elero Revio-868 (obrazek w zał.) a co za tym idzie stosownym podnoszeniem / opuszczaniem rolety. Jak słyszałem, dla tej centralki możliwe jest sterowanie bezpotencjałowe (por. obrazek styków centralki). Gdzie i jakie sugerowane urządzenia najlepiej podpiąć do tej centralki, żeby mieć pożądany efekt?