Kupilem sobie pierwszego suba i jest to Polk HTS 10. Moja integra to Primare z wyjściem 2xRCA Pre Amp/Out. Sub ma wszlekiej maści wejścia i też ma 2 x RCA, LFE, terminale głośnikowe itd. Pytanie o kabel jak to podłączyć:
1 x RCA
2xRCA
1x Y. - jeśli Y to z której strony
Kable głośnikowe
RCA kabel jaki zwykły czy coaxial?
Dzięki i pozdrawiam.
1 x RCA
2xRCA
1x Y. - jeśli Y to z której strony
Kable głośnikowe
RCA kabel jaki zwykły czy coaxial?
Dzięki i pozdrawiam.