cze mam takie pytanko ma moze ktos z was prosty schemat regulatora obrotow zeby wytrzymywal 1500wat najlepiej na triaku dzieki z gory
chcialem jeszcze dodac hmm zeby moc urzadzenia niespadala
Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]
Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]