Witam,
Obecnie mam skonfigurowaną centralę Integra 128 WRL na dwa sposoby załączania czuwania:
1. Sposób - Pełne załączenie czuwania we wszystkich strefach
2. Sposób - Załączenie wszystkich stref z wyjątkiem czujki w pomieszczeniu z wejściem do budynku
Używając kodu użytkownika dla załączania czuwania wg. sposobu 1 - po zakończeniu odliczania czujka wew. pomieszczenia wzbudza alarm (w 2 sposobie jest wykluczona i ma nie wzbudzać alarmu), natomiast gdy załączę drugim kodem (który wyklucza w/w czujkę) alarmu nie ma)
Załączenie poprzez SMS w obu przypadkach działa bez problemu z wyjątkiem powielonej informacji o załączeniu (w sms przychodzi: 1. sterowanie: "kod załączenia", 2. Zalaczono wszystko, 3. Zalaczono "bez strefy z czujką w pom. wejściowym")
W jaki sposób mogę rozwiązać problem?
Pozdrawiam
Destromo
Obecnie mam skonfigurowaną centralę Integra 128 WRL na dwa sposoby załączania czuwania:
1. Sposób - Pełne załączenie czuwania we wszystkich strefach
2. Sposób - Załączenie wszystkich stref z wyjątkiem czujki w pomieszczeniu z wejściem do budynku
Używając kodu użytkownika dla załączania czuwania wg. sposobu 1 - po zakończeniu odliczania czujka wew. pomieszczenia wzbudza alarm (w 2 sposobie jest wykluczona i ma nie wzbudzać alarmu), natomiast gdy załączę drugim kodem (który wyklucza w/w czujkę) alarmu nie ma)
Załączenie poprzez SMS w obu przypadkach działa bez problemu z wyjątkiem powielonej informacji o załączeniu (w sms przychodzi: 1. sterowanie: "kod załączenia", 2. Zalaczono wszystko, 3. Zalaczono "bez strefy z czujką w pom. wejściowym")
W jaki sposób mogę rozwiązać problem?
Pozdrawiam
Destromo