Witam ,być może ktoś spotkał się z takim problemem lub podpowie co mogę jeszcze sprawdzić .Ogólnie wygląda to tak roleta zewnętrzna obsługiwana pilotem ,2 tygodnie temu dziwny objaw ,jeżeli chce opuścić roletę na dół naciskam pilot roleta leci w dół .Kiedy będzie już na dole albo zatrzymam pilotem niestety już się nie podniesie.Wtedy podchodzę do bezpiecznika w rozdzielni ściągam napięcie na chwilkę 3 sekundy roleta działa mogę z pilota podnieś .Kiedy znowu zatrzymam albo doleci do góry to nie mogę opuścić muszę znowu bezpiecznik odłączyć i po załączeniu dalej jednorazowo zadziała i tak w kółko jeśli chce sterować dół góra muszę na chwilę sciągnoć zasilanie aby działało ma ktoś może jakieś pomysły ?