Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bmw e39 m54b30 zmiana dwumasy na jednomas

13 Lut 2020 21:35 138 7
  • Poziom 7  
    Witam
    Przymierzam sie do wymiany sprzegla oraz kola dwumasowego poniewaz juz halasuje czasami .
    Chcial bym zastosowac kolo jednomasowe np z m52b25.
    Co konkretnie i z jakiego modelu musze kupic zeby nie przerabiac łapy docisku i nie zakładac zadnych tulejek?
    Bede to robil sam pierwszy raz wiec prosze o wyrozumiałość jezeli glupio pytam.
    Czy mial ktos drodzy forumowicze z was takie rozwiazanie? I jak to oceniacie?
  • Poziom 39  
    Jeśli jeździsz jak emeryt to sprawdzi się w przeciwnym razie szybko wykończy się skrzynia biegów.
  • Poziom 16  
    Skrzynia nie padnie
    Do dziś w niektórych koreańskich autach nie ma 2masy
    Jest fabrycznie montowane zwykle koło zamachowe i nic nie pada to są mity powtarzane tak samo jak z olejami i rozszczelnieniami silników etc
  • Poziom 39  
    markul20 napisał:
    jak to oceniacie?

Na BMW jest a na dwumas brakuje. Wycieranie d.....y szkłem.
    Taka moja ocena.
  • Poziom 7  
    kwok napisał:
    markul20 napisał:
    jak to oceniacie?

Na BMW jest a na dwumas brakuje. Wycieranie d.....y szkłem.
    Taka moja ocena.

Sluchaj auto kupilem za nie duze pieniadze. Zainwestowalem duzo lecz nigdy nie bedzie na sprzedaz tylko ewentualnie za parenascie lat oddam ja na zlom .

Dodano po 1 [minuty]:

Auto sluzy wylacznie na dojazdy
  • Poziom 40  
    markul20 napisał:
    Zainwestowalem duzo lecz nigdy nie bedzie na sprzedaz tylko ewentualnie za parenascie lat oddam ja na zlom

I to jest koronny argument za tym aby zainwestować w dmumas, nawet używany bo przy benzynie rzadko ona pada. Nieźle katowane musiało być to auto.
  • Poziom 7  
    Chcialem poprostu znac opinie osob ktore to maja,teoretycznie to ja tez wiem ze niby lipa.
    Ale znajomy ma i sobie chwali. 6 rzedowy silnik nawet przy rozruchu nie drga a tarcza do jednomasu ma sprezynki ktora jakies tam drgania niweluje . Duzo osob polecalo przekladke z m30 ale nikt nie wie co dokladniej potrzeba .