logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Denon AVR-X1000 - Podłączenie Aktywnego Subwoofera

jimmisek 17 Lut 2020 14:00 2931 8
REKLAMA

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik pyta o podłączenie głośników w systemie 5.1 do amplitunera Denon AVR-X1000 oraz o najlepszą metodę podłączenia amplitunera do telewizora lub dekodera. Odpowiedzi sugerują, aby wszystkie głośniki podłączyć do amplitunera, a subwoofer aktywny do gniazda Subwoofer Pre-Out za pomocą przewodu CINCH. W przypadku braku wyjścia "Pre-Out Subwoofer", można wykorzystać wejścia wysoko-poziomowe w subwooferze. Użytkownik zadaje również pytania dotyczące przewodu optycznego TosLink, który może być użyty do połączeń cyfrowego audio z urządzeniami posiadającymi wyjście optyczne. Dodatkowo, pojawia się pytanie o możliwość podłączenia subwoofera do wyjść głośników, co jest możliwe, jeśli subwoofer ma odpowiednie wejścia.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA