Moze musisz zaprogramowac ilosc robionej kawy. Ja mam saeco incanto i jest opcja programowania ilosci wody. Przytrzymujesz dluzej guzik od danej kawy i wtedy robi maxymalna ilosc a w trakcie robienia musisz przerwac i na takiej ilosci zostaje zaprogramowany. Tak jest w saeco. Nie wiem jak jest u ciebie ale jak masz instrukcje to poczytaj.