Witam. Czy puszki o głębokości 80 wystarczą na zamontowanie w środku jakiegoś modułu czy wykorzystać puszki z kieszonkami ??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamvalek333 napisał:Wystarczą.Czy puszki o głębokości 80 wystarczą na zamontowanie w środku jakiegoś modułu
DriverMSG napisał:valek333 napisał:Wystarczą.Czy puszki o głębokości 80 wystarczą na zamontowanie w środku jakiegoś modułu
valek333 napisał:A jeśli będzie tam kabel magistralny zawinięty w koło na dnie i nie będzie używany ??