Mam problem, stara pompa podłączona była w ten sposób co na zdj:

tylko układ boczny, lecz mam na myśli ssanie a tłoczenie. Teraz pompy Grudziądza mają ssanie przy silniku, moje pytanie czy wszystkie? Chętnie bym ją obrócił lecz nie mam miejsca a przerabiać rury wiąże się z przesunięciem zbiornika...
Filtr dokupię po znalezieniu pompy, dzięki za podpowiedź.