Witam, czy orientuje się ktoś ci się dzieje z prędkościomierzem ?
Podczas jazdy na początku wskazuje dobra prędkość, ale po czasie coś się zawiesza i prędkość wskazana wzrasta aż do momentu zamknięcia się licznika. Czasami pokazuje np że jadę 180 itp. z resztą zegarów wszystko ok, dlatego jeżeli chodzi o wtyczkę to myślę że powinna być ok, ponieważ błąd dotyczy tylko prędkościomierza. Może to czujnik prędkości podaje zły sygnał ?
Dodano po 26 [minuty]:
Nic nie ma na ten temat w necie, wiaZka musi być ok bo licznik ciągle wskazuje jakas prędkość, tyle tylko że zawyżona, np zamiast pokazać 50 to pokazuje 100, i reaguje na zwalnianie lub przyspieszanie z tym że po czasie pokazuje coraz większa predkosc
Podczas jazdy na początku wskazuje dobra prędkość, ale po czasie coś się zawiesza i prędkość wskazana wzrasta aż do momentu zamknięcia się licznika. Czasami pokazuje np że jadę 180 itp. z resztą zegarów wszystko ok, dlatego jeżeli chodzi o wtyczkę to myślę że powinna być ok, ponieważ błąd dotyczy tylko prędkościomierza. Może to czujnik prędkości podaje zły sygnał ?
Dodano po 26 [minuty]:
Nic nie ma na ten temat w necie, wiaZka musi być ok bo licznik ciągle wskazuje jakas prędkość, tyle tylko że zawyżona, np zamiast pokazać 50 to pokazuje 100, i reaguje na zwalnianie lub przyspieszanie z tym że po czasie pokazuje coraz większa predkosc