W pamieci błędów komputera silnika znajduje się błąd o złym sygnale prędkości pojazdu. Podczas jazdy prędkościomierz działa, można też Vagiem odczytać wartość tej prędkości z deski. Natomiast odczytując wartość prędkości z komputera silnika niezmiennie jest 0 km/h. Połączenie dechy z komputerem silnika jest ok. Odpięłem pina z komputera i badałem przebieg oscyloskopem w czasie jazdy - była stała wartość ok. 7V. Moja diagnoza - uszkodzenie deski. Rozebrałem ją, ale tam po przejrzeniu ścieżek niewiele moge zrobić.. Co o tym sądzicie?