Witam,
mam od czasu kontaktu moich kolektorów z piorunem problem z zapowietrzaniem się układu.
Niby zostało wszystko naprawione przez specjalistę, a jednak nie działa jednak tak jak trzeba.
Techniki raczej się nie boję, a po cyrkach jakie miałem z wymianą glikolu (konkretnie ze znalezieniem osoby do tego zadania), zastanawiam się czy nie zakupić własnej pompy do takich działań.
Czy warto zastanawiać się nad takim rozwiązaniem:
https://www.ceneo.pl/27324352;pla?se=YxWbm1iq...x8dwhOQB4wNVsxCetu_OD4aAjOOEALw_wcB#tab=click
czy może lepiej od razu kupić:
https://aquatik.eu/ibo-cpm20-inox-glikolu-p-1...cGl3ZEuaJHKMqW8fAKj4DYUzNhdX5VFgaAkvXEALw_wcB
i zmajstrować własną maszynę.
Może ktoś uprzejmy pomoże i podpowie.
Z góry dziękuje.
mam od czasu kontaktu moich kolektorów z piorunem problem z zapowietrzaniem się układu.
Niby zostało wszystko naprawione przez specjalistę, a jednak nie działa jednak tak jak trzeba.
Techniki raczej się nie boję, a po cyrkach jakie miałem z wymianą glikolu (konkretnie ze znalezieniem osoby do tego zadania), zastanawiam się czy nie zakupić własnej pompy do takich działań.
Czy warto zastanawiać się nad takim rozwiązaniem:
https://www.ceneo.pl/27324352;pla?se=YxWbm1iq...x8dwhOQB4wNVsxCetu_OD4aAjOOEALw_wcB#tab=click
czy może lepiej od razu kupić:
https://aquatik.eu/ibo-cpm20-inox-glikolu-p-1...cGl3ZEuaJHKMqW8fAKj4DYUzNhdX5VFgaAkvXEALw_wcB
i zmajstrować własną maszynę.
Może ktoś uprzejmy pomoże i podpowie.
Z góry dziękuje.