Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drugi tuner do Canal + na jednej karcie

21 Mar 2020 15:23 648 12
  • Level 9  
    Witam, jestem użytkownikiem dekodera nc+ obecnie Canal +. Jest to dekoder z dyskiem turboBox+/PVR ADB 5720SX. Chodzi o to ze często chodzimy z rodzinka na działkę. Mam tam tv z antena sat. i korzystamy tam z nc+. Ale żeby tam oglądać muszę rozpinać zestaw w domu i tam podpinać. Teraz pytanie. Czy mogę kupić odpowiedni dekoder żeby z domu zabierać tylko kartę żeby nie trzeba było targać całego dekodera.
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Level 1  
  • Level 9  
    A co z dekoderami z wgranym softem ENIGMA 2 ?
  • Level 28  
    Wykup opcje multiroom i od czasu do czasu będziesz musiał zabrać kartę z głównego dekodera żeby odblokować multirooma. Koszt miesięczny 10zł.

Moderated By simhak:

Proszę podać źródło tych informacji.

• Computer ControlsComputer Controls
  • Level 9  
    Ale z tego co wiem to dekodery w multirumie musza działać w domowej sieci wi-fi. Wiec u mnie nie wchodzi to w grę.
  • Level 1  
  • Level 9  
    A czy w takim razie sprawdzi sie Moduł CI Cam. ?
  • Level 37  
    A co to nieaktualne to przekładanie kart bo chyba coś mi umknęło? Awaryjnie, w przypadku braku połączenia można było odblokować dekoder dodatkowy kartą dekodera głównego.
  • Level 28  
    Jeżeli nie ma połączyczenia multiroomu z dekoderem głównym to jest opcja właśnie przełożenia karty z dekodera głównego (dekoder odblokowuje się) ,przekładasz na kartę multiroomu i masz oglądanie przez kilka dni. Po kilku dniach znowu trzeba przeprowadzić taką zabawę.
  • Level 37  
    No właśnie tak było, wiec czemu mod ma wątpliwości? Nie ma takiej możliwości w nowym multroom-ie ale polsatu.
  • Level 28  
    W polsacie nie wiem jak jest, więc się nie wypowiem , ale w nc+ tak można zrobić.
  • Level 37  
    W polsacie stary multiroom to przekładnie kart a nowy tylko po sieci.
  • Level 9  
    Witam, sorki ze tak długo. Byłem w salonie i pytałem znajomych jak to teraz wyglada w canal+. W nowych dekoderach tylko po wifi. Wiec zostaje tylko przenoszenie dekodera. Albo nowa umowa