logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Jaki dekoder kupić do Canal+ do używania z jedną kartą na działce?

kj01 21 Mar 2020 15:23 2217 13
REKLAMA
  • #1 18547722
    kj01
    Poziom 9  
    Posty: 224
    Ocena: 53
    Witam, jestem użytkownikiem dekodera nc+ obecnie Canal +. Jest to dekoder z dyskiem turboBox+/PVR ADB 5720SX. Chodzi o to ze często chodzimy z rodzinka na działkę. Mam tam tv z antena sat. i korzystamy tam z nc+. Ale żeby tam oglądać muszę rozpinać zestaw w domu i tam podpinać. Teraz pytanie. Czy mogę kupić odpowiedni dekoder żeby z domu zabierać tylko kartę żeby nie trzeba było targać całego dekodera.
  • REKLAMA
  • #2 18548198
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • #3 18548253
    kj01
    Poziom 9  
    Posty: 224
    Ocena: 53
    A co z dekoderami z wgranym softem ENIGMA 2 ?
  • REKLAMA
  • #4 18548276
    bajdu
    Poziom 31  
    Posty: 1294
    Pomógł: 193
    Ocena: 325
    Wykup opcje multiroom i od czasu do czasu będziesz musiał zabrać kartę z głównego dekodera żeby odblokować multirooma. Koszt miesięczny 10zł.

    Moderowany przez simhak:

    Proszę podać źródło tych informacji.

  • #5 18549097
    kj01
    Poziom 9  
    Posty: 224
    Ocena: 53
    Ale z tego co wiem to dekodery w multirumie musza działać w domowej sieci wi-fi. Wiec u mnie nie wchodzi to w grę.
  • #6 18549585
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • #7 18549871
    kj01
    Poziom 9  
    Posty: 224
    Ocena: 53
    A czy w takim razie sprawdzi sie Moduł CI Cam. ?
  • REKLAMA
  • #8 18549949
    andpol 33
    Poziom 39  
    Posty: 4138
    Pomógł: 509
    Ocena: 1141
    A co to nieaktualne to przekładanie kart bo chyba coś mi umknęło? Awaryjnie, w przypadku braku połączenia można było odblokować dekoder dodatkowy kartą dekodera głównego.
  • REKLAMA
  • #9 18550045
    bajdu
    Poziom 31  
    Posty: 1294
    Pomógł: 193
    Ocena: 325
    Jeżeli nie ma połączyczenia multiroomu z dekoderem głównym to jest opcja właśnie przełożenia karty z dekodera głównego (dekoder odblokowuje się) ,przekładasz na kartę multiroomu i masz oglądanie przez kilka dni. Po kilku dniach znowu trzeba przeprowadzić taką zabawę.
  • #10 18550077
    andpol 33
    Poziom 39  
    Posty: 4138
    Pomógł: 509
    Ocena: 1141
    No właśnie tak było, wiec czemu mod ma wątpliwości? Nie ma takiej możliwości w nowym multroom-ie ale polsatu.
  • #11 18550221
    bajdu
    Poziom 31  
    Posty: 1294
    Pomógł: 193
    Ocena: 325
    W polsacie nie wiem jak jest, więc się nie wypowiem , ale w nc+ tak można zrobić.
  • #12 18550232
    andpol 33
    Poziom 39  
    Posty: 4138
    Pomógł: 509
    Ocena: 1141
    W polsacie stary multiroom to przekładnie kart a nowy tylko po sieci.
  • #13 18690402
    kj01
    Poziom 9  
    Posty: 224
    Ocena: 53
    Witam, sorki ze tak długo. Byłem w salonie i pytałem znajomych jak to teraz wyglada w canal+. W nowych dekoderach tylko po wifi. Wiec zostaje tylko przenoszenie dekodera. Albo nowa umowa
  • #14 19798021
    kj01
    Poziom 9  
    Posty: 224
    Ocena: 53
    Pomogła Enigma 2

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik poszukuje dekodera do Canal+, który umożliwi korzystanie z jednej karty na działce, unikając konieczności przenoszenia całego dekodera. Odpowiedzi wskazują, że dekodery są parowane z kartą, co utrudnia przenoszenie. Proponowane rozwiązania obejmują wykupienie opcji multiroom, jednak wymaga to połączenia z domową siecią Wi-Fi, co nie jest możliwe w przypadku działki. Alternatywnie, sugerowane są dekodery z oprogramowaniem ENIGMA 2 oraz moduł CI Cam. Użytkownik dowiedział się, że w nowych dekoderach Canal+ konieczne jest przenoszenie dekodera lub zawarcie nowej umowy.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA