Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam rejestratorów do wyposażenia floty samochodów osobowych

thoomeck 24 Mar 2020 11:47 234 1
    thoomeck
    Level 1  
    Cześć, piszę tutaj z nadzieją na rzeczową i fachową pomoc i poradę.

Poszukuje rejestratorów (około 40 sztuk) do wyposażenia floty samochodowej. Kamera ma nagrywać dobrze, oczywiście w Full HD minimum, być mała i kosztować miliony monet :) Sam prywatnie użytkuję urządzenie Navitel MR250NV (lusterko) i jestem zadowolony, dlatego znalazłem urządzenie R600 (nie mogę wrzucić linku) ;)

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat powyższego? Ktoś może użytkuje? Będę wdzięczny za opinie :) Pozdrawiam
    19JAGA20
    Level 1  
    Cześć

Mogę się wypowiedzieć, bo akurat mam R600 od dwóch lat :)

Przy wyborze porównywałem z mio320, czy jakoś tak. Widziałem nagranie z mio u kolegi, bo wtedy miał, to w dzień jako tako, ale w nocy tragedia. W sumie kolega już i tak ma taką samą co ja :)

Mnie przekonał duży kąt i piszą ze ma matryce sonego i coś w tym może być , bo jak zrzucam poszczególne nagrania z wariacji na polskich drogach to na komputerze są naprawdę dobre, jeżdżę głownie po mieście więc w nocy też jest ok, bo spokojnie odczytuję rejestrację- raz się przydała przy wymuszeniu pierwszeństwa przez dostawce pizzy :) Nie wiem jak w ciemnym lesie, ale myślę że to kamera, nie noktowizor :)

Ogólnie na pewno mogę polecić, mnie nie zawiodła, dużo znajomych ma kamery z navitela. Kolega poleca koledze :D

Mam nadzieję, że trochę pomogłem :)