Cześć, piszę tutaj z nadzieją na rzeczową i fachową pomoc i poradę.
Poszukuje rejestratorów (około 40 sztuk) do wyposażenia floty samochodowej. Kamera ma nagrywać dobrze, oczywiście w Full HD minimum, być mała i kosztować miliony monet
Sam prywatnie użytkuję urządzenie Navitel MR250NV (lusterko) i jestem zadowolony, dlatego znalazłem urządzenie R600 (nie mogę wrzucić linku)
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat powyższego? Ktoś może użytkuje? Będę wdzięczny za opinie
Pozdrawiam
Poszukuje rejestratorów (około 40 sztuk) do wyposażenia floty samochodowej. Kamera ma nagrywać dobrze, oczywiście w Full HD minimum, być mała i kosztować miliony monet
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat powyższego? Ktoś może użytkuje? Będę wdzięczny za opinie