Witam Posiadam sterownik węża świetlnego 4-kanałowego ktory można znależ tutaj http://www.jabel.com.pl/j_zest/j_010s.htm
Ale mam problem przy złożeniu tego układu
Jestem poczatkujący i to byłby muj pierwszy układ który żloże ale niestety neiwiem jak to zrobić
Czy mógłbymi ktoś doradzic jak to złożyć???
A może już ktos takie coś ma tez prosze o zdjęcia schematy porady
Ale mam problem przy złożeniu tego układu
Jestem poczatkujący i to byłby muj pierwszy układ który żloże ale niestety neiwiem jak to zrobić
Czy mógłbymi ktoś doradzic jak to złożyć???
A może już ktos takie coś ma tez prosze o zdjęcia schematy porady