Krups EA81* po jakimś czasie zaczął mielić stanowczo za długo, na tyle, że zmielona kawa wypadała i zapychała rynienkę na dole już doczytałem, że spowodowały to braki kawy w pojemniku, niemniej próbowałem też sam go skalibrować. Sprawdzałem to model do którego trzeba mieć tabletkę, ja użyłem nakrętki ale nie wiem czy w ogóle dobrze to robię bo instrukcji do tego nigdzie nie znalazłem.
Wyjmuję wszystkie pojemniki, wciskam trybik i wkładam do gniazdka, pojawia się jakieś menu z którego nic nie wynika, ciężko tam operować i zawsze kończy się tak samo, mieli jakiś tryb, przepuszcza wodę itp. Na czuja wrzuciłem nakrętkę kilka razy i efekt jest taki, że już nie rozsypuje mi kawy gdzie popadnie, wcześniej to była masakra. Niemniej nadal mieli 10s a kiedyś zajmowało mu to może z 6. Do tego po drugiej próbie zmieniła mi się jednostka pojemności kawy z ml na oz.
Wie ktoś jak to ogarnąć bo mnie skończyły się pomysły a menu w trybie w którym ekspres uruchamiam jest totalnie nieużywalne,
Wyjmuję wszystkie pojemniki, wciskam trybik i wkładam do gniazdka, pojawia się jakieś menu z którego nic nie wynika, ciężko tam operować i zawsze kończy się tak samo, mieli jakiś tryb, przepuszcza wodę itp. Na czuja wrzuciłem nakrętkę kilka razy i efekt jest taki, że już nie rozsypuje mi kawy gdzie popadnie, wcześniej to była masakra. Niemniej nadal mieli 10s a kiedyś zajmowało mu to może z 6. Do tego po drugiej próbie zmieniła mi się jednostka pojemności kawy z ml na oz.
Wie ktoś jak to ogarnąć bo mnie skończyły się pomysły a menu w trybie w którym ekspres uruchamiam jest totalnie nieużywalne,