Witam kupiłam niedawno maszynę Singer w Lidlu niestety po nawleczeniu igły maszyna szyła w miejscu. W pewnym momencie igła utknęła w bębenku nie można obrócić kołem. Udało mi się uwolnić igłę lecz kolem nadal nie mogę obrócić. Nie wiem czy to jakieś poważne uszkodzenie ? Będę wdzięczna za pomoc jeśli ktoś zna powod