logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Maszyna Singer z Lidla - kółko się nie obraca, igła utknęła

Asia_71 01 Kwi 2020 22:26 867 5
REKLAMA
  • #1 18580495
    Asia_71
    Poziom 5  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    Witam kupiłam niedawno maszynę Singer w Lidlu niestety po nawleczeniu igły maszyna szyła w miejscu. W pewnym momencie igła utknęła w bębenku nie można obrócić kołem. Udało mi się uwolnić igłę lecz kolem nadal nie mogę obrócić. Nie wiem czy to jakieś poważne uszkodzenie ? Będę wdzięczna za pomoc jeśli ktoś zna powod
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 18581115
    Asia_71
    Poziom 5  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    Witam oczywiście można reklamować i w ostateczności tak zrobię wydaje mi się jednak że błąd może polegac na źle założonej nici ponieważ gdy wyjęłam szpulkę z bębenka koło nadal z oporem ale się obraca. Instrukcja jest mało czytelna może ktoś wie jak prawidłowo to zrobić i czy taki opór przy obracaniu kołem jest normalny
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #4 18581144
    Sniezynka
    Poziom 33  
    Posty: 1508
    Pomógł: 199
    Ocena: 840
    A może tak podasz model maszyny, opór przy obracaniu jaki , czy w obie strony czy jedną?
    Jak nawciskało nici w chwytacz to trzeba go oczyścić a nie tylko wyjąć szpulkę z bębenka.
  • REKLAMA
  • #5 18581204
    Asia_71
    Poziom 5  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    Model 2282 nitkę z bębenka usunęłam i z góry też a opór w obie strony jakby coś u góry tarło

    Dodano po 3 [minuty]:

    Zdjęcie
    Załączniki:
    • Maszyna Singer z Lidla - kółko się nie obraca, igła utknęła IMG_20200402_100911.jpg (1.11 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Maszyna Singer z Lidla - kółko się nie obraca, igła utknęła IMG_20200402_100836.jpg (1.14 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Maszyna Singer z Lidla - kółko się nie obraca, igła utknęła IMG_20200402_100958.jpg (1.01 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #6 18582735
    Asia_71
    Poziom 5  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    Znalazłam jakaś niteczkę usunęłam teraz jest już wszystko w porządku pewnie nieprawidłowo zalozylam nici... W takim razie może ktoś wie jak powinnam to zrobić?
    Pozdrawiam

    Dodano po 9 [godziny] 3 [minuty]:

    Nie zauważyłam malutkiego uchwytu nad igła przez który należy przewlec nitkę :-)
REKLAMA