Nie wiem czy dobrze myślę, ale wydaje mi się, że problem jest w czujniku filtra cząstek stałych. Dla pewności sprawdzę też wtryski, bo komunikat był sprawdź wtrysk i co jeszcze jest istotne, to filtr cząstek stałych się nie wypalał po trasie 800 km.
ale dla pewności sprawdzę też wtryski, bo komunikat był sprawdź wtrysk
W tych Masterach komunikat na zegarach sprawdź wtrysk pojawia się praktycznie przy odłączeniu prawie każdego osprzętu. Wypnij kostkę z EGR, przepustnicy, zaworu podciśnienia turbo i sam się przekonasz. To jest trochę mylące.