Witam, Dzisiaj zakupiłem używany komputer bez Windowsa ponieważ zostałem poinformowany przez właściciela że też nie umiał go zainstalować bo trzeba zresetować BIOS, także zresetowałem go po przez wyciągnienie baterii z płyty głównej i po próbie uruchomienia komputera ten sam komunikat widoczny w załączniku i na obrazku . Pendrive działa prawidłowo, był sprawdzany na laptopie i tam działa, proszę więc o możliwie jak najszybszą pomoc ponieważ koledzy czekają żeby zagrać.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Z góry dziękuję i pozdrawiam