Posiadam wiele układów MAX232 różnych producentów. Problem polega na tym iż w urządzeniu niektóre układy sie grzeją i nie działają jak trzeba. Czym to jest spowodowane? Układy są raczej sprawne bo działają w innych układach. pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam