Witam,
Mam problem z płytą indukcyjną w której od jakiegoś czasu nie działa lewa część dwóch pól. Coś więcej o działaniu płyty. Każde z 4 pól na płycie mogę uruchomić z tym tylko, że po lewej stronie po uruchomieniu wyświetla się przez kilka sekund wartość początkowa "5", po czym znak chyba "u", który wyświetla się gdy nie widzi garnka. Dodam, że nie słychać wentylatora po lewej stronie. Czy jest szansa na naprawę nie wymieniając modułu sterującego płyty, który kosztuje 340zł.?
Mam problem z płytą indukcyjną w której od jakiegoś czasu nie działa lewa część dwóch pól. Coś więcej o działaniu płyty. Każde z 4 pól na płycie mogę uruchomić z tym tylko, że po lewej stronie po uruchomieniu wyświetla się przez kilka sekund wartość początkowa "5", po czym znak chyba "u", który wyświetla się gdy nie widzi garnka. Dodam, że nie słychać wentylatora po lewej stronie. Czy jest szansa na naprawę nie wymieniając modułu sterującego płyty, który kosztuje 340zł.?