logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Kawomat Necta Astro - woda przelewa się ze zbiorniczka wyrównawczego

sqoot 29 Cze 2020 21:45 1917 29
REKLAMA

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłosił problem z kawomatem Kawomat Necta Astro FB, w którym woda przelewa się ze zbiorniczka wyrównawczego. W odpowiedziach zasugerowano sprawdzenie mikroprzełącznika oraz elektrozaworu, który może być uszkodzony. Użytkownik podłączył pompkę z zasilaczem, co również nie rozwiązało problemu. Po dalszej diagnostyce i podłączeniu przekaźnika, problem został rozwiązany, jednak pojawił się nowy problem z poziomem wody w zbiorniczku, który wylewa się przed dotknięciem pływaka do switcha. Sugerowano, że przyczyną może być źle zamontowany mikroprzełącznik lub woda w pływaku.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA