Przy włączeniu kawomatu przelewa się woda ze zbiorniczka wyrównawczego.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamsqoot napisał:Astro FB,INstant
sqoot napisał:pompka nie przestaje uzupełniać zbiorniczka.
sqoot napisał:Podaj proszę parametry tych podzespołów bo do końca nie wiem co mam zamówić.