Witam,
walczę z zaprogramowaniem 21 szt rolet zamontowanych jakiś czas temu przez firmę , która zniknęła i nie dokończyła montażu. Rolety zewnętrzne z silnikami rurowymi marki ASA z detekcją przeszkody, do tego są dwa piloty 16 kanałowe ASA GO-16. Rolety zostały zasilone po kilka sztuk na jedno zasilenie ( nie ma dostępu do puszek )
Pytania:
1. Czy jest możliwość zaprogramowania każdej rolety na oddzielnym kanale bez możliwości rozłączenia zasilania na pozostałych kilku roletach, jeśli tak to jak to zrobić?
2.Czy można zaprogramować każdą roletę na oddzielnym kanale i jednocześnie wybrane rolety razem?
3. Jak kasuje się zapisane położenie krańcowe w rolecie, która zatrzymuje się w połowie okna?
Do tej pory udało mi się oprogramować rolety po kilka sztuk na kanał , zgodnie z podanym zasileniem, jednak klientowi zależy na sterowaniu każdą roletą niezależnie a nie ma możliwości dostać się do puszek połączeniowych ze względu na wykończenie domu.
Proszę o pomoc jak to ogarnąć.
walczę z zaprogramowaniem 21 szt rolet zamontowanych jakiś czas temu przez firmę , która zniknęła i nie dokończyła montażu. Rolety zewnętrzne z silnikami rurowymi marki ASA z detekcją przeszkody, do tego są dwa piloty 16 kanałowe ASA GO-16. Rolety zostały zasilone po kilka sztuk na jedno zasilenie ( nie ma dostępu do puszek )
Pytania:
1. Czy jest możliwość zaprogramowania każdej rolety na oddzielnym kanale bez możliwości rozłączenia zasilania na pozostałych kilku roletach, jeśli tak to jak to zrobić?
2.Czy można zaprogramować każdą roletę na oddzielnym kanale i jednocześnie wybrane rolety razem?
3. Jak kasuje się zapisane położenie krańcowe w rolecie, która zatrzymuje się w połowie okna?
Do tej pory udało mi się oprogramować rolety po kilka sztuk na kanał , zgodnie z podanym zasileniem, jednak klientowi zależy na sterowaniu każdą roletą niezależnie a nie ma możliwości dostać się do puszek połączeniowych ze względu na wykończenie domu.
Proszę o pomoc jak to ogarnąć.