Posiadam 4 rolety z silnikami ASA, obsługiwane przez pilot ASA GO-16
Wyłączyłem zasilanie dla każdej z rolet i kolejno włączałem je i każda roleta jest zaprogramowana na osobnym kanale.
Chcę utworzyć na kanale 16 grupę dla wszystkich rolet tak aby były sterowane jednocześnie.
Jak zaprogramuje grupę to tracę możliwość sterowania pojedynczo roletami.
Proszę o jakieś sugestie ewentualnie podpowiedzi jak rozwiązać mój problem
Wyłączyłem zasilanie dla każdej z rolet i kolejno włączałem je i każda roleta jest zaprogramowana na osobnym kanale.
Chcę utworzyć na kanale 16 grupę dla wszystkich rolet tak aby były sterowane jednocześnie.
Jak zaprogramuje grupę to tracę możliwość sterowania pojedynczo roletami.
Proszę o jakieś sugestie ewentualnie podpowiedzi jak rozwiązać mój problem