Więc mam Minarc Evo 150, który uległ zwarciu podczas spawania. Teraz się włącza, świeci się zielona dioda i nie mam żadnych błędów, ale wyświetlacz pokazuje 0 amperów i nie mogę regulować amperów potencjometrem. Na wyjściu mam 2,2V. Załączyłem tutaj instrukcję i za jej pomocą sprawdziłem prostownik wejściowy i układ PFC, moduł IGBT i diody wtórne, wszystko jest ok. Sprawdziłem potencjometr i działa poprawnie. Jakieś pomysły, co sprawdzić po tym?