Witam.
Mam silnik z pralki Polar.
Chodzi on na szybkie obroty (2800 na min) ale ja chciałem go podłączyć tak żeby chodził na wolne obroty.
Wie ktoś jak to zrobić?
Nie wiem jaki był to model pralki.
Na silniku niestety nie ma tabliczki znamionowej
Poniżej zdjęcia kostki przyłączeniowej.