Witam.
Chciałbym podłączyć diodę Led 1W
Prąd diody LED: 350mA
Napięcie pracy: 2.2V
pod dynamo rowerowe w piaście 6V-3W.
Jakich elementów np.(rezystor -ile Ohm) muszę użyć aby się nie przepaliła lub nie straciła na swojej (mocy)
ewentualnie prosze o jakiś prosty układ z opcją krótkiego podtrzymania światła
Chciałbym podłączyć diodę Led 1W
Prąd diody LED: 350mA
Napięcie pracy: 2.2V
pod dynamo rowerowe w piaście 6V-3W.
Jakich elementów np.(rezystor -ile Ohm) muszę użyć aby się nie przepaliła lub nie straciła na swojej (mocy)
ewentualnie prosze o jakiś prosty układ z opcją krótkiego podtrzymania światła