Cześć, szukam jakiejś spawarki. Myślałem nad urządzeniem Tig/Mig/Mma, ale ceny powalają i raczej nie uda się kupić takiego dobrego urządzenia.
Spawarka będzie używana w warsztacie raczej amatorsko, mig by się świetnie nadał, ale chciałbym Tiga, z możliwością spawania alu. Myślałem nad spawaniem tłumików z kwasówki
Znalazłem takie urządzenia które mnie zainteresowały, co myślicie? (ta 1 trochę jako ciekawostka, bo kosztuje nieco więcej)
https://www.olx.pl/oferta/spawarki-tig-CID628-IDGyl10.html?
https://allegro.pl/oferta/spawarka-tig-magnum-thf-226-ac-dc-puls-polecam-9722076230
https://allegrolokalnie.pl/oferta/spawarka-tig-uog
Spawarka będzie używana w warsztacie raczej amatorsko, mig by się świetnie nadał, ale chciałbym Tiga, z możliwością spawania alu. Myślałem nad spawaniem tłumików z kwasówki
Znalazłem takie urządzenia które mnie zainteresowały, co myślicie? (ta 1 trochę jako ciekawostka, bo kosztuje nieco więcej)
https://www.olx.pl/oferta/spawarki-tig-CID628-IDGyl10.html?
https://allegro.pl/oferta/spawarka-tig-magnum-thf-226-ac-dc-puls-polecam-9722076230
https://allegrolokalnie.pl/oferta/spawarka-tig-uog