Witam.
Poszukuję pomocy z ekspresem do kawy DeLonghi Magnifica ESAM 3000, po wykonaniu odkamieniania ekspres wykonał około 10 kaw i zapaliła się kontrolka pełnego pojemnika na fusy (oczywiście pojemnik jest pusty i czysty). Sprawdziłem już czujnik włożenia pojemnika - pracuje prawidłowo. Czy jest możliwe, że ekspres ma licznik wykonanych kaw i trzeba go zresetować?? Dodam, że ekspres ma już swoje lata i zrobił dużo, bardzo dużo kaw.
Prośba o info jak można wykonać reset licznika kaw (o ile jest takowy), znalazłem w sieci jakiś manual o kasowaniu błędów gdzie było napisane, że należy { przytrzymać "PŁUKANIE" + " KAWA WSTĘPNIE MIELONA" i włącz urządzenie }, ale nie działa ten sposób.
Proszę o pomoc.
Rafał
Poszukuję pomocy z ekspresem do kawy DeLonghi Magnifica ESAM 3000, po wykonaniu odkamieniania ekspres wykonał około 10 kaw i zapaliła się kontrolka pełnego pojemnika na fusy (oczywiście pojemnik jest pusty i czysty). Sprawdziłem już czujnik włożenia pojemnika - pracuje prawidłowo. Czy jest możliwe, że ekspres ma licznik wykonanych kaw i trzeba go zresetować?? Dodam, że ekspres ma już swoje lata i zrobił dużo, bardzo dużo kaw.
Prośba o info jak można wykonać reset licznika kaw (o ile jest takowy), znalazłem w sieci jakiś manual o kasowaniu błędów gdzie było napisane, że należy { przytrzymać "PŁUKANIE" + " KAWA WSTĘPNIE MIELONA" i włącz urządzenie }, ale nie działa ten sposób.
Proszę o pomoc.
Rafał