Witajcie, problem z obrazem w tv jak w temacie. Pamięć zaprogramowana, zasilkacz po sprawdzany. Na wyjściu na Podświetlenie napięcie powoli opada ze 101V. Co można sprawdzić ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam