@rafallaku
WMichał napisał: Najlepszym rozwiązaniem jest jak już wspomniano peszel z pilotem i wtedy będziesz miał bez spawów.
Też za tym optuję, ale to nie tylko to.
Położysz sam światłowód (pomijam fakt, że wydasz na niego kasę), ale nie daj Boże coś pójdzie z jego przeciąganiem nie tak (po co ryzykować), firma przyjedzie instalować i będzie cyrk (że to Twoja wina, że oni tracą czas na poprawianie tego po Tobie itd). A tak nie ma nic, więc muszą zarezerwować tyle czasu ile potrzeba, a dodatkowo za dodatkowy przewód i tak zapłacisz, ale oni to wszystko mają, więc nie ma sensu teraz latać i tracić na to Twojego czasu.
Zadbaj tylko, by rura z pilotem biegła możliwie jak najbardziej w linii prostej, a jak już gdzieś będzie zakręt, to nie pod kątem 45 stopni a znacznie łagodniej.
Moja Ukochana Żono Agniesiu (pro memoriam 25 04 1974 - 19 06 2022) Kocham Cię i tęsknię.
Moja Ukochana Siostro Justynko (pro memoriam 25 02 1974 - 16 01 2025) Kocham Cię i tęsknię.